Dobrý deň,

volám sa Peter Záthurecký. Pomáham klientom vybrať si a nastaviť finančné produkty, či už je to úver, poistenie, sporenie, investovanie alebo dôchodková reforma. Mojim cieľom je Vaša spokojnosť. Privátna finančná stratégia Vám umožní získať vyššie výnosy, platiť nižšie poplatky a celkovo tak dosiahnuť lepšieho využitia Vašich financií. Pomocou inovatívneho prístupu Vám zhotovím Privátnu finančnú stratégiu, v ktorej bude všetko prehľadne zhrnuté a spracované.

V tejto oblasti sa pohybujem viac ako desať rokov, a profesionálne od roku 2010. Za toto obdobie som radil niekoľkým stovkám klientov. V rámci profesionálnej dráhy som pomohol viac ako sto klientom, ktorým som ušetril desiatky eur, niektorým aj stovky!

Nie som zamestnancom financných inštitúcii, ale ich obchodný partner. Preto môžem hovoriť nie len o kladoch aj záporoch ich produktov. Pre mňa je najdôležitejšia Vaša spokojnosť. Ja kopem za klienta a nie za spoločnosti u ktorych si kupuje produkt.

Venujem sa aj hľadaniu potencionálnych spolupracovníkoví, ich vzelávaniu a trénovaniu. Pripravujem nových spolupracovníkov na prácu v teréne a zvyšujem ich profesionalitu tak, aby sme mohli poskytnúť kvalitné služby čo najviac klientom. Viac o možnosti spolupráce nájdete TU.

Ing. Peter Záthurecký

V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte.

Pomôžem Vám pri vybavovaní: hypotéky, životného poistenia, poistenia majetku a zodpovednosti, pravidelného a                                                          jednorázového investovania, stavebného sporenia, dôchodkového zabezpečenia.

Miesto pôsobenia: Martin a okolité okresy. Bratislavu mám zastrešenú mojim certifikovaným spolupracovníkom.

Kontakt: Uzlovská 7/25, 036 08 Martin

Mobil: 0907 338 508

Email: zathurecky.peter@gmail.com

FB:  www.facebook.com/Zathurecky.Peter